O nas..


Tu jesteśmy!
Tu jesteśmy!

Jesteśmy małą pizzerią posiadającą możliwość jedzenia na miejscu.

Naszym podstatowym działaniem jest jednak pizza na dowóz.

 

Nasz numer telefonu to:

884 30 50 20

 

Dostawa do 40 minut!

 

 

Pracujemy 7 dni w tygodniu!

 

Poniedziałek- Czwartek                 12:00-22:00

                 Piątek- Sobota                  12:00-23:00 

         Niedziela                12:00-22:00

              

 

Wszystkie pizze są starannie przygotowywane ze świeżych produktów dzięki wykwalifikowanemu Pizzaiolo który zdobywał swoje doświadczenie w pracy z wybitnymi kucharzami we Francji oraz Włoszech.

 

Peperoni pizza koncentruje się na WŁOSKIEJ pizzy. Ilość drożdzy zawarta w cieście jest mniejsza dzięki temu możemy poczuć prawdziwy smak pizzy i doskonale dobranych do niej dodatków. Włoska pizza bazuje na oliwie- w naszej pizzerni będziesz miał wybór czy masz ochotę na tradycyjną włoską pizzę czy też naszą klasykę!

 

W naszej ofercie znajdziecie dwie wielkości pizzy- małą (ok. 30cm) oraz dużą (ok. 40cm), jak również dwa rodzaje pizzy- białą i czerwoną. Włoska pizza robiona jest na bazie smakowej oliwy którego efektem są pizze tak zwane białe. Czerwone pizze są bardziej tradycyjne- używa się do nich sosu pomidorowego.

 

Wielkości pizzy nie są podawane z dokładnością do milimetrów ponieważ nasze ciasto jest ŚWIEŻO wyrabiane przez pizzaiolo który nie używa wałka ani prasy z której wychodzą "idealne" okrągłe placki. Nasz pizzaiolo posiada wiele umiejętności aby zadbać o ciasto, które pokocha każdy z Was! Jeżeli ma ktoś ochotę przyjść i pooglądać akrobacje ciastem oraz rozrabianie go w powietrzu zapraszamy do naszego lokalu...

 

Uważacie że Opatówek jest za mały aby mogła być w nim profesjonalna pizzeria??

Nic mylnego! Nie jesteśmy gorsi od nikogo!